Vorige week hielden we ons eerste Triatloncafé van 2019. Op een paar forfaits na, waren heel wat leden present. Na een korte uiteenzetting, een constructief overleg waarin nieuwe afspraken werden gemaakt voor het komende triatlonseizoen. De toekomst van de club werd doorgelicht en de uitdagingen voor 2019 werden vast gelegd door onze leden. Er werd afgesluiten met een hapje en drankje. De presentatie van deze avond staat vermeld onder "SMO Only". Evenals de wedstrijdkalender per atleet, graag aanvullen door onze leden, zodat we een duidelijk zicht hebben van jullie persoonlijke doelen en planning. #doelenstellen #oneteam

Dat er goed getraind wordt in de wintermaanden is al duidelijk te zien tijdens de clubtrainingen. Noteer vrijdag 1 maart (teamvoorstelling Roste Muis) en zaterdag 2 maart (Startdag) alvast in jullie agenda. De laatste info kan je terugvinden in jullie mailbox. Op vrijdagavond 26 april staat het volgende Triatloncafé geprogrammeerd, aansluitend na de zwemtraining voor een drankje en een babbel. Tot op één van de volgende trainingen,

Namens het bestuur
Bieke, Marjan, Bart, Frank, Michael, Jan (2x), Steven, Ruben
www.smo-specialized.be