Sinds 12 september zijn we met de jeugdafdeling van de triatlonschool terug succesvol van start gegaan. De eerste kennismakingslessen met onze nieuwe leden zijn achter de rug en de 3 disciplines werden al flink beoefend door onze jeugatleten. Na het infomoment werd een volledige kalender met data ter beschikking gesteld voor de verschillende niveaugroepen en extra uitstappen of speciale trainingen. We moeten echter meedelen dat voor het komende seizoen met de huidige maatregelen voorlopig geen extra plaatsen meer beschikbaar zijn. De maximuum capaciteit van 75 jeugdatleten is bereikt voor het nieuwe seizoen 2020-2021. Heb je toch nog interesse naar onze jeugdwerking? Stuur uw gegevens dan door naar onze jeugdcoördinator Steven Haeck tav. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We zullen u zo spoedig mogelijk contacteren mocht er nog een plaatsje vrij komen in de toekomst.