JEUGD TRAININGSKALENDER 2020

Training Ironkids A - groep 1 en 2 te Eeklo (6-9 jaar) van 9u30 tot 11u30 (tenzij anders vermeld):
Programma Eeklo - groep 1 en 2 (ironkids A - geboortejaar 2010-2011-2012-2013):

We verzamelen op zaterdagochtend achter de sporthal Eeklo (afspraak aan de grote poort polyvalente zaal - ingang via achterzijde). 
Meebrengen: fiets (perfect in orde), sportieve kledij (aangepast aan de temperaturen), drinkbus, (evt. met drinkbushouder op de fiets), tussendoortje

1/02/2020 Fietsen (rijden in groep) – sprongvaardigheden (met Zweedse bank)
8/02/2020 Fietsen (oefeningen per 2) - slagsport (tamborello)
15/02/2020 Fietsen (surplace en remmen) – sprongvariaties (hoog - ver)
22/02/2020 Jeugdweekend Wachtebeke – ALLE JEUGD (6-16 jaar) - inschrijven voor 31/1
29/02/2020 Daguitstap Kustcross Vlissingen – ALLE JEUGD - inschrijven vooraf noodzakelijk (voor 15/2)
7/03/2020 Ironkids tocht 15 km met spelvormen
14/03/2020 Fietsen (hindernissen) – touwladders en horden (coördinatie)
21/03/2020 9u00-12u30 Zwerfvuilactie SC Boerekreek – ALLE JEUGD
                  Aangepaste kledij, stevige stapschoenen of oude sportschoenen
  Verzamelen @boerekreek – afhalen @RosteMuis
28/03/2020 9u30-11u30 Fietsen (rijden met één hand) - estafettes
4/04/2020 Zwemmen – Multiskills in het water - ALLE JEUGD
                Zwemgerief niet vergeten!
 1/04/2020 GEEN TRAINING
14-17/04/20 TRIATLON & Multiskills SPORTKAMP ST-LAUREINS 6-12 jarigen
 Inschrijven vanaf 3 maart 2020 via https://sint-laureins.ticketgang.eu/ - €80 voor 4 volle dagen (max. 40 deelnemers)
18/04/2020 GEEN TRAINING
                            
Maandelijks wordt in groep naar één multisport-activeit gegaan, waar de ironkids in verschillende leeftijdscategorieën hun wedstrijd kunnen afwerken. Deze activiteiten zijn heel gevarieerd om eens te proeven van allerlei sporttakken oa. kids survivalrun, veldloop, kidsrun, zwemloop, mini triatlon, powerkid, zwemwedstrijdje,...Bij min. 6 deelnames op jaarbasis hebben jullie recht op een uniek SMO-kledingstuk! Voor sommige activiteiten dien je zelf in te schrijven, hou dit goed in de gaten!


Training Ironkids B - groep 3 (geboortejaar 2008-2009) en groep 4 (geboortejaar 2007-2005) te Eeklo van 9u tot 11u30 (tenzij anders vermeld):

Training groep 5: jeugd A en junioren (geboortejaar 2004-2001):van 9u tot 11u30 @sportpark Eeklo

Voor de afdeling in Eeklo wordt extra aandacht besteed aan de zwemtechniek (1u), gecombineerd met lopen of fietsen. We verzamelen wekelijks in de inkomhal van het zwembad. Voorzie een slot om je fiets veilig weg te bergen.

1/02/2020 Lopen (snelheid) - zwemmen (uithouding) 
2/02/2020 9u-11u30 VTT Zomergem (Sporthal Den Boer - Reservemateriaal!)
8/02/2020 10u30-11u30 Zwemmen (techniek) + Trail het Leen (Aangepaste kledij - lunchpakket + fietsslot!) - einde omstreeks 15u30
15/02/2020 Fietsen (op- en afstappen) - zwemmen (sprint) 

22/02/2020 Jeugdweekend Wachtebeke – ALLE JEUGD (6-16 jaar) - inschrijven voor 31/1
26/02/2020 14u-16u30 Extra fietstraining (mtb - technisch parcours Lovendegem) Helm + tussendoortje + reservemateriaal
29/02/2020 9u-16u30 Daguitstap Kustcross Vlissingen – ALLE JEUGD

7/03/2020 Lopen (circuit) - zwemmen (sprint)
8/03/2020 8u-12u Eerste baanrit Koersfiets + helm + tussendoortje + reservemateriaal - inschrijven voor ontbijt voor 23/2/20 via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (gratis voor leden vanaf groep 3)
14/03/2020 Loopspelen - zwemmen (open water skills)
21/03/2020 9u-12u30 Zwerfvuilactie SC Boerekreek – ALLE JEUGD - Stevige stapschoenen of oude sportschoenen
28/03/2020 Loopcoördinatie (horden) - zwemmen (tempo)
1/04/2020 14u-16u Extra fietstraining (koersfiets - bochtentechniek)

4/04/2020 Droogtraining - zwemmen (open water skills) - Wetsuit, trisuit
11/04/2020 Lopen (duurloop) - zwemmen (startsimulatie)
15/04/2020 14u-16u Koppeltraining: fietsen - lopen Piste Maldegem, Bloemestraat
Koersfiets + helm + tussendoortje + reservemateriaal + wedstrijdschoenen (met elastische veters) + nummerbelt
18/04/2020 Fietsen (wisseltraining) - zwemmen  - Koersfiets + helm + tussendoortje + reservemateriaal
19/04/2020 9u-11u30 Extra fietstraining (koersfiets - sprinttechniek)

KOMENDE WEDSTRIJDEN VOOR DE JEUGD (VAN IRONKIDS TEM. JEUGD A) WAAR CLUBAFSPRAKEN EN BEGELEIDING WORDT VOORZIEN:

26 april 2020 BK Duatlon Breine – vanaf jeugd C (12 jaar)
1 mei 2020 jeugdzwemloop Oostkamp 
31 mei 2020 jeugdtriatlon Boerekreek (eigen organisatie) – alle jeugd
8 augustus 2020 Jeugdtriatlon Wuustwezel
29 augustus 2020 Jeugdtriatlon Viersel
26 september 2020 Just for fun triatlon Lille - 
 

CLUBACTIVITETEN 2020 VOOR ALLE JEUGD:
8 februari 2020 Trail Het Leen (zwemmen vm + 5 km trail) vanaf 11 jaar - vooraf inschrijven noodzakelijk!
21-23 febriari 2020 Jeugdweekend Wachtebe - ALLE JEUGD
29 februari 2020 Kustcross Vlissingen (daguitstap) – ALLE JEUGD (9u - 16u30)
21 maart 2020 Zwerfvuilactie en jeugdactiviteit St-Laureins – ALLE JEUGD
3 april 2020 Eetfestijn Roste Muis - ALLE JEUGD


Vanaf 2020 zijn voor alle jeugdreeksen de versnellingen vrij te kiezen. Dus is het maximum verzet neit lager van toepassing!

 Jeugdwerking Praktisch Training


Jeugdwerking Praktisch Reglementen

(Bron: Sportregelementen BTDF)