Op zaterdag 01 juni 2019 wordt de site van de Boerekreek omgevormd tot een waar triatlonfeest voor atleten groot en klein, supporters en kijklustigen.

Het wedstrijdprogramma ziet er als volgt uit;

ü  10u15 = ironkids A => 150m zwemmen, 4km fietsen, 1km lopen

ü  10u30 = ironkids B => 150m zwemmen, 4km fietsen, 1km lopen

ü  11u00 = jeugd B heren => 300m zwemmen, 8km fietsen, 1,5km lopen

ü  11u02 = jeugd C heren => 300m zwemmen, 8km fietsen, 1,5km lopen

ü  11u05 = jeugd B dames => 300m zwemmen, 8km fietsen, 1,5km lopen

ü  11u07 = jeugd C dames => 300m zwemmen, 8km fietsen, 1,5km lopen

ü  12u30 = recreatieve heren => 500m zwemmen, 20km fietsen, 5km lopen

ü  12u35 = recreatieve dames + trio’s => 500m zwemmen, 20km fietsen, 5km lopen

ü  15u00 = BK masters => 750m zwemmen, 20km fietsen, 5km lopen

ü  15u05 = BK dames => 750m zwemmen, 20km fietsen, 5km lopen

ü  16u30 = BK heren => 750m zwemmen, 20km fietsen, 5km lopen

Ook springkastelen, een kinderdorp, kinderanimatie en grime zullen aanwezig zijn in de evenementenzone, naast natuurlijk de mogelijkheid voor een babbel met een drankje en een knabbel.

Volgende programmering wordt gehanteerd;

Groep Ironkids A Ironkids B Jeugd C heren Jeugd B heren Jeugd C dames Jeugd B dames
Leeftijd 6-9 jaar 10-11 jaar 12-13 jaar 14-15 jaar 12-13 jaar 14-15 jaar
Opening secretariaat 09u00 09u00 09u00 09u00 09u00 09u00
Opening wisselzone 09u45 09u45 10u00 10u00 10u00 10u00
Sluiting wisselzone     11u07 11u07 11u07 11u07
Start 10u15 10u30 11u02 11u00 11u07 11u05
Afstanden 150-4-1 150-4-1 300-8-1,5 300-8-1,5 300-8-1,5 300-8-1,5
Podium aankomst aankomst 12u15 12u15 12u15 12u15

 

Groep Recrea heren

Recrea

dames

Recrea trio’s BK sprint masters

BK sprint

Dames

BK sprint Heren

Leeftijd

 

16+ jaar 16+ jaar 12+ jaar 16+ jaar 16+ jaar 16+ jaar
Opening secretariaat 11u00 11u00 11u00 13u00 13u00 13u00
Opening wisselzone 11u50 11u50 11u50 14u00 14u00 14u00
Sluiting wisselzone 12u20 12u20 12u20 14u45 14u45 15u00
Start 12u30 12u35 12u35 15u00 15u05 16u30
Afstanden 500-20-5 500-20-5 500-20-5 750-20-5 750-20-5 750-20-5
Podium 14u30 14u30 14u30 18u00 18u00 18u00

 Programma foto01

 Programma foto02