JEUGD TRAININGSKALENDER

Tijdens onze startdag mochten we heel wat nieuwe leden verwelkomen.

Training Ironkids A te Eeklo (6-9 jaar) van 10u tot 12u00 (tenzij anders vermeld):

Programma Eeklo (ironkids A - geboortejaar 2008-2009-2010-2011):
We verzamelen op zaterdagochtend achter de sporthal Eeklo (verbouwingswerken sporthal - ingang via achterzijde). 

16/09 Kennismakingspelletjes -  loopspelen + algemene fietsvaardigheden met hindernissen (skatezaal - outdoor)
23/09 Kringspelen - horden + bochten nemen (skatezaal - outdoor)
24/09 Dag van de sportclub  Sporthal Eeklo (outdoor) van 14u tot 17u
30/09 Sprint en reactiesnelheid (klein materiaal) + op- en afstappen (skatezaal - de wegel)
07/10 Balvaardigheden (kleine ballen) + remtechnieken (skatezaal - outdoor)
14/10 Week van het bos (bosspel) + veilig in het verkeer (verzamelen skatezaal - verplaatsing per fiets richting Het Leen)
15/10 Veldloop Zomergem ***  VOOR ALLE JEUGDREEKSEN
21/10 Multiskills (ballonnen - blokken - pittenzakken) + surplace en evenwicht (skatezaal - de wegel)
28/10 Werpen (bal en speer) + rijden in groep (skatezaal - outdoor) 

HERFSTVAKANTIE
30/10 Triatlon & multisport initiatie Maldegem van 9u tot 16u (zwembad, sporthal, St-Annapark Maldegem) voor 6 tem. 12 jarigen
31/10 Triatlon & multisport initiatie Maldegem van 9u tot 16u (zwembad, sporthal, St-Annapark Maldegem) voor 6 tem. 12 jarigen  
04/11 Zwemmen en lopen (zwembad Maldegem) van 9u tot 11u30 VOOR ALLE JEUGDREEKSEN

11/11 GEEN TRAINING
18/11 Trappen- en heuvelloop - horden + groepsrit in de buurt (de wegel - outdoor)
19/11 Survivalrun Adegem *** VOOR ALLE JEUGDREEKSEN
25/11 Sprong A-B-C + lopen op de pedalen (skatezaal/ outdoor)
02/12 Sprongoefeningen met banken + hindernissen - variaties (skatezaal)
09/12 Crosstraining (circuit met kracht/ lenigheid/ snelheid) spelen op de fiets (de wegel - outdoor)
16/12 Mini tennis  + rijden met één hand (skatezaal/ outdoor)

KERSTVAKANTIE
23/12 Tornooivormen (ringstick/ tsjoukbal/ hockey) + wisseltraining lopen/ fietsen (skatezaal)
30/12 GEEN TRAINING
06/01 Nieuwjaarstraining Maldegem van 9u tot 12u (opwarming - zwemmen - groepsspel) voor 6 tem. 16 jarigen

Maandelijks wordt in groep naar één multisport-activieit gegaan, waar de ironkids in verschillende leeftijdscategorieën hun wedstrijd kunnen afwerken. Deze activiteiten zijn heel gevarieerd om eens te proeven van allerlei sporttakken oa. kids survivalrun, veldloop, kidsrun, zwemloop, mini triatlon, powerkid, zwemwedstrijdje,...Bij min. 6 deelnames op jaarbasis hebben jullie recht op een uniek SMO-kledingstuk! Voor sommige activiteiten dien je zelf in te schrijven, hou dit goed in de gaten!

Training Ironkids B (vanaf geboortejaar 2007)- Jeugd B en C te Maldegem van 9u tot 11u30 (tenzij anders vermeld):
Voor de afdeling in Maldegem wordt extra aandacht besteed aan de zwemtechniek (1u), gecombineerd met lopen of fietsen. We verzamelen wekelijks in de inkomhal van het zwembad (Gidsenlaan).

Programma Malddegem (ironkids B - geboortejaar 2007 tem. 2002):

16/09 Loopspelen (met balvaardigheden) + zwemmen - techniek (10u-11u) + stabiliteit/ stretching
23/09 Loop A-B-C + zwemmen - techniek (10u-11u) + stabiliteit/ stretching
30/09 Sprint en reactiesnelheid + zwemmen met klein materiaal (10u-11u)
07/10 Zwemmen (9u-10u) + fietsen (bij voorkeur mtb)
14/10 Zwemmen (9u-10u) + fietsen
21/10 Zwemmen (9u-10u + werpen (bal en speer)
28/10 VTT St-Laureins (verzamelen om 9u30 sporthal St-Laureins - einde om 12u)
Ouders mogen gerust meefietsen achteraan de groep.

HERFSTVAKANTIE
04/11 Zwemmen en lopen (zwembad Maldegem) van 9u tot 11u30 VOOR ALLE JEUGDREEKSEN
11/11 VTT Drongenhoed (verzamelen om 9u30 sporthal - Kleitkalseide 109  - einde om 12u)

18/11 Zwemmen (9u-10u) + trappen- en heuvelloop
19/11 Survivalrun Adegem *** VOOR ALLE JEUGDREEKSEN
25/11 Zwemmen (9u-10u) + circuittraining
02/12 VTT Beernem (verzamelen om 9u30 sporthal - einde om 12u)
09/12 Zwemmen (9u-10u) + Spring A-B-C
16/12 Zwemmen (9u-10u)  + loopuithouding

KERSTVAKANTIE
23/12 Zwemmen (9u-10) + tornooivormen 
30/12 enkel zwemmen (10u-11u)
06/01 Nieuwjaarstraining Maldegem van 9u tot 12u (opwarming - zwemmen - groepsspel) voor 6 tem. 16 jarigen

Komende wedstrijden voor de jeugd (van ironkids tem. Jeugd B) waar clubafspraken en begeleiding wordt voorzien:
15 oktober: oefencross Zomergem (www.acme.be) - vanaf 6 tem. 18 jaar
19 november: survivalrun Adegem (www.survivalrunmeetjesland.be) - vanaf 6 tem. 18 jaar

Diverse
clubactiviteten 2017-2018 voor alle JEUGD:
30 en 31 oktober 2017 Triatlon initiatie Maldegem (ism. sportdienst - eigen organisatie)
6 januari 2018 Nieuwjaarstraining Maldegem
21 januari 2018 Run & bike Eeklo (SMO)
17 maart 2018 Daguitstap Boerekreek
24 tem. 26 maart 2018 Jeugdweekend (later meer info)
9 tem. 13 april 2018 Triatlon & Omnisportkamp Eeklo (ism. sportdienst - eigen organisatie)


Jeugdwerking Praktisch Training


Jeugdwerking Praktisch Reglementen

(Bron: Sportregelementen BTDF)