Programma zondag 20 mei 2018

12u00 Ironkids A triatlon (6 tem. 9 jaar)
           150m zwemmen - 5 km fietsen - 1,5 km lopen


12u15 Ironkids B triatlon (10 tem. 11 jaar)
           150m zwemmen - 5 km fietsen - 1,5 km lopen


13u15 Triatlon Jeugd B heren
            300m zwemmen - 7 km fietsen - 1,5 km lopen

13u16 Triatlon Jeugd C heren
            300m zwemmen - 7 km fietsen - 1,5 km lopen


13u18 Triatlon Jeugd B dames
            300m zwemmen - 7 km fietsen - 1,5 km lopen

 

13u19 Triatlon Jeugd C dames
            300m zwemmen - 7 km fietsen - 1,5 km lopen


13u45 Triatlon for fun (vanaf 14 jaar)
            300m zwemmen - 7 km fietsen - 1,5 km lopen


15u00 T3 Series dames
            400m zwemmen - 14 km fietsen - 3 km lopen


15u03 T3 Series heren
            400m zwemmen - 14 km fietsen - 3 km lopen


16u00 Sprint triatlon Dames
            500m zwemmen - 21 km fietsen - 5 km lopen


16u07 Sprint triatlon Heren
            500m zwemmen - 21 km fietsen - 5 km lopen


16u10 Sprint triatlon TRIO
           500m zwemmen - 21 km fietsen - 5 km lopen

 
Springkastelen en kinderdorp van 11u tot 19u
Kinderanimatie en grime van  11u tot 14u
VIP-formule* van 16u tot 19u (culinair gedeelte tussen 18u en 19u)

Verschillende reeksen en uurregeling:


Ironkids A Ironkids B Jeugd B heren Jeugd C heren Jeugd B dames Jeugd C dames Triatlon for Fun
Leeftijd 6-9 j 10-11 j 12-13 j 12-13 j 14+
Opening secretariaat 10u30 10u30 11u00 11u00 11u00 11u00 11u30
Opening wisselzone 11u00 11u00 12u15 12u15 12u15 12u15 12u15
Start 12u00 12u15 13u15 13u16 13u18 13u19 13u45
Afstanden 150/5/1.5 150/5/1.5 300/7/1.5 300/7/1.5 300/7/1.5 300/7/1.5 300/7/1.5
Podium aankomst aankomst aankomst aankomst aankomst aankomst aankomst

 


T3 dames T3 heren Sprint dames

Sprint heren

Sprint trio
Leeftijd 16+ 16+ 16+ 16+ 16+
Opening secretariaat 13u00 13u00 14u00 14u00 14u00
Opening wisselzone 13u45 13u45 14u15 14u15 14u15
Start 15u00 15u03 16u00 16u07 16u10
Afstanden 400/14/3 400/14/3 500/21/ 5 500/21/ 5 500/21/ 5
Podium 17u30 17u30 18u 18u